POLETNA TENIŠKA LIGA 2018

Teniška sekcija TVD PArtizan Ljutomer in Društvo za ozaveščanje in razvoj zdravega načina življenja  ogranizirat

POLETNO TENIŠKO LIGO 2018

Tekmovanje se igra na 2 dobljena niza do 6 (pri rezultatu 6:6 se odigra podaljšana igra do 7). V primeru tretjega niza se le-ta odigra v obliki podaljšane igre do 10. Glede na število udeležencev se prvi del tekmovnja igra v skupinskem delu po sistemu vsak z vsakim. Zbirajo se točke pri čemer zmaga šteje 3 točke, dobljen niz 1 točka in poraz 0 točk. Po končanem skupinskem delu sledi zaključni turnir.

Prijavnina, ki vključuje ure igranja, žoge na zaključnem turnirju in pokale, znaša 20 €.

Več navodil in ostele podrobnosti bomo objavili po zaključeni prijavi tj. po 11.5.2018.